Strona główna » O firmie

O firmie

Historia

Firma JOATOM jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno- handlową powstałą w 2008 roku. W początkowych latach prowadziliśmy tylko działalność inżynieryjną. Następnie w 2010 roku rozwinęliśmy naszą działalność o produkcję bulajów oraz ich sprzedaż poprzez sklep internetowy www.bulaj.com.pl . Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także, zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych produktów.
 
O produktach

            W ostatnim czasie wiele osób zastanawia się jak bez większych nakładów i w oryginalny sposób nadać wnętrzu mieszkania niezwykły klimat i nietuzinkowy charakter. Jednym z takich sposobów jest upiększenie drzwi za pomocą imitacji okienka okrętowego tzw. BULAJA.   
           Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma JOATOM stworzyła sklep internetowy pod adresem www.bulaj.com.pl.  Znajdziecie Państwo w nim obszerny wybór bulajów, który stwarza możliwość idealnego dopasowania do Waszych potrzeb i gustów.  Te niepowtarzalne ozdobne okienka montuje się w drzwiach wewnętrznych, zewnętrznych jak również skrzydłach meblowych i ścianach działowych. Idealnie pasują do standardowych rozmiarów drzwi oraz wykonane są z najlepszych rodzajów stali nierdzewnej. W celu najlepszego dopasowania kolorystycznego  bulajów istnieje możliwość pomalowania ich metodą proszkową  na dowolny kolor dostępny w palecie kolorów RAL.        

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnymi na stronie sklepu www.bulaj.com.pl.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu